Korábbi Különórák
Időpontok Előadók Résztvevők
2014

február 13.

Dr. Szabó Zsolt - vezető tanácsos, Országgyűlés Hivatala Kodifikációs Főosztály

Fényképek

1. csoport: III. Béla Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zirc
2. csoport: Budapesti Szerb Antal Gimnázium, Budapest

február 4.

Dr. Buksza Zsolt - főtanácsadó, Országgyűlés Hivatala Ifjúsági, szociális családügyi és lakhatási bizottság

Fényképek

1. csoport: Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
2. csoport: Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest

február 3.

Dr. Soltész István - főtitkár, Országgyűlés Hivatala Törvényhozási Igazgatóság

Fényképek

1. csoport: Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola, Budapest
2. csoport: Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, Törökbálint

2013

december 9.

Harangozó Gábor - országgyűlési képviselő, (MSZP), a Külügyi bizottság és a Mezőgazdasági bizottság tagja

Fényképek

1. csoport: Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Esztergom
2. csoport: SEK Budapest Óvoda Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. csoport: Kossuth Lajos Gimnázium, Budapest
4. csoport: Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zalaszentgrót
5. csoport: Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan

december 2.

Cseresnyés Péter - országgyűlési képviselő (Fidesz), az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagja, Nagykanizsa polgármestere

Fényképek

1. csoport: Táncsics Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Veszprém
2. csoport: Erzsébet Királyné Szépészeti Szakközépiskola, Budapest
3. csoport: Bolyai János Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
4. csoport: Ady Endre-Bay Zoltán Középiskola és Kollégium, Sarkad

november 25.

Farkas Gergely - országgyűlési képviselő (Jobbik), az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagja

Fényképek

1. csoport: Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja
2. csoport: Veress Ferenc Szakképző Iskola, Hajdúböszörmény
3. csoport: Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
4. csoport: Vajda János Gimnázium, Keszthely

november 11.

Gulyás Gergely - országgyűlési képviselő, frakcióvezető-helyettes (Fidesz), az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság alelnöke

Fényképek

1. csoport: Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium, Aszód
2. csoport: Selye János Humán és Zeneművészeti Szakközépiskola, Vác
3. csoport: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. csoport: Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár

október 21.

Dr. Szél Bernadett - országgyűlési képviselő (LMP), a Fenntartható fejlődés bizottságának alelnöke

Fényképek

1. csoport: Svetits Gimnázium és Kollégium, Debrecen
2. csoport: Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
3. csoport: KEM Széchenyi István Közgazdasági - Informatikai Szakközépiskola, Komárom
4. csoport: Trefort Ágoston Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola, Budapest

október 14.

Dr. Pósán László országgyűlési képviselő (Fidesz), az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság alelnöke

Fényképek

1. csoport: Szegedi Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskola, Szeged
2. csoport: Kalocsai Dózsa György Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Kalocsa
3. csoport: Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest
4. csoport: Kisfaludy Sándor Gimnázium, Sümeg

október 7.

Dr. Szili Katalin - országgyűlési képviselő (független), a Fenntartható fejlődés bizottságának elnöke, az Országgyűlés volt elnöke

Fényképek

1. csoport: Varró István Szakiskola, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium, Karcag
2. csoport: Öveges József Szakképző Iskola, Karcag ,
3. csoport: Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium, Budapest
4. csoport: Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola, Hévíz

szeptember 30.

Csampa Zsolt - országgyűlési képviselő (Fidesz), a Honvédelmi és rendészeti bizottság

Fényképek

1. csoport: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
2. csoport: Fejér Megyei Vajda János Gimnázium és Szakközépiskola, Bicske,
3. csoport: Csongrádi Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Sághy Mihály Tagintézménye, Csongrád
4. csoport: Tolna Megyei Önkormányzat Szent László Szakképző Iskola és Kollégium Jókai Mór Szakképző Iskolai Tagintézménye, Bonyhád

szeptember 23.

Dr. Latorcai János - az Országgyűlés alelnöke

Fényképek

1. csoport: Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakiskola és Kollégium, Nyíregyháza
2. csoport: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest,
3. csoport: Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest
4. csoport: Bálint Márton Általános és Középiskola, Törökbálint

június 10.

Rónaszékiné Keresztes Mónika - országgyűlési képviselő (Fidesz), az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság és az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság tagja, valamint a Népesedéspolitikai albizottság elnöke

Fényképek

1. csoport: Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
Csány László Szakközépiskola, Zalaegerszeg
Táncsics Mihály Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium, Veszprém
2. csoport: Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola, Dunaújváros
3. csoport: Deák Ferenc Gimnázium, Fehérgyarmat
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium, Sátoraljaújhely
Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium, Kaposvár
4. csoport: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium, Kazincbarcika
Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakközép és Szakiskola,Budapest

május 13.

Z. Kárpát Dániel - az Országgyűlés jegyzője (Jobbik), a Számvevőszéki és költségvetési bizottság tagja

Fényképek

1. csoport: Arany János Református Gimnázium, Nagykőrös
2. csoport: Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, Csongrád
3. csoport: PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs
4. csoport: Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános iskola, Esztergom

április 29.

Gulyás Gergely - országgyűlési képviselő (Fidesz), az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság alelnöke

Fényképek

1. csoport: Acsády Ignác Szakképző Iskola, Pápa
2. csoport: Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest
3. csoport: Ady Endre-Bay Zoltán Középiskola és Kollégium, Sarkad
4. csoport: Gimnázium, Informatikai, Közgazdasági, Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakiskola, Eger

április 22.

Dr. Cser-Palkovics András - országgyűlési képviselő (Fidesz), az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság elnöke, Székesfehérvár polgármestere

Fényképek

1. csoport: Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely
2. csoport: Kanizsai Dorottya Gimnázium, Szombathely
3. csoport: Fejér Megyei Vajda János Gimnázium és Szakközépiskola, Bicske
4. csoport: Kelta Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest

április 15.

Gaal Gergely - országgyűlési képviselő (KDNP),a Nemzeti összetartozás bizottság tagja, Solymár alpolgármestere

Fényképek

1. csoport: Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon, Debrecen
2. csoport: Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
3. csoport: Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
4. csoport: Apáczai Csere János Általános Művelődési Központ, Zalaegerszeg

március 25.

Osztolykán Ágnes - független országgyűlési képviselő, az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság alelnöke

Fényképek

1. csoport: Eötvös József Református Középiskola, Szakiskola és Kollégium, Heves
2. csoport: Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
3. csoport: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
4. csoport: Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézménye, Nagykanizsa

március 18.

Kapus Krisztián - országgyűlési képviselő, Fidesz, az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság tagja, Kiskunfélegyháza polgármestere

Fényképek

1. csoport: Dél-Zselic Zrínyi Miklós Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Szigetvár
2. csoport: Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Dunaújváros
3. csoport: Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
4. csoport: Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza

március 4.

Molnár Oszkár - független országgyűlési képviselő, a Számvevőszéki és költségvetési bizottság tagja, Edelény város polgármestere

Fényképek

1. csoport: Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Nagyatád
2. csoport: Öveges József Szakképző Iskola Gimnázium és Kollégium, Balatonfűzfő
3. csoport: Madách Imre Gimnázium és Szakközépiskola, Salgótarján
4. csoport: Avasi Gimnázium, Miskolc

február 25.

Bartos Mónika - országgyűlési képviselő, Fidesz, a Fenntartható fejlődés bizottság tagja

Fényképek

1. csoport: Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium, Aszód
2. csoport: Terézvárosi Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest
3. csoport: Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. csoport: Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest

február 18.

Dr. Ujhelyi István - az Országgyűlés alelnöke

Fényképek

1. csoport: II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
2. csoport: Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
3. csoport: Sághy Mihály Szakképző Iskola, Középiskola és Kollégium, Csongrád
4. csoport: Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest

2012

december 17.

Cseresnyés Péter - képviselő, Fidesz, az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagja, Nagykanizsa polgármestere

Fényképek

1. csoport: Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon,
Budapest
2. csoport: Raoul Wallenberg Szakközépiskola és Szakiskola,
Budapest
3. csoport: Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon,
Kecskemét
4. csoport: Kölcsey Ferenc Gimnázium,
Zalaegerszeg

december 10.

Kucsák László - képviselő, Fidesz, az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagja

Fényképek

1. csoport: Békéscsabai Központi Szakképző Iskola és Kollégium Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Tagiskolája,
Békéscsaba
2. csoport: Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola,
Hatvan
3. csoport: Budapest Táncművészeti Stúdió Szakközépiskola,
Budapest
4. csoport: Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskola,
Budapest

november 26.

Balczó Zoltán - az Országgyűlés alelnöke, Jobbik, az Európai ügyek bizottságának tagja

Fényképek

1. csoport: Deák Ferenc Többcélú Térségi Oktatási Központ,
Zalaszentgrót
2. csoport: Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola,
Hévíz
3. csoport: Hunyadi János Gimnázium,
Csorna
4. csoport: Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola,
Nagyatád

november 12.

Talabér Márta - frakcióvezető-helyettes, Fidesz, az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság alelnöke, Várpalota polgármestere

Fényképek

1. csoport: Türr István Gazdasági Szakközépiskola,
Baja
2. csoport: Budapest - Fasori Evangélikus Gimnázium,
Budapest
3. csoport: Veress Ferenc Szakképző Iskola,
Hajdúböszörmény
4. csoport: Veress Ferenc Szakképző Iskola,
Hajdúböszörmény

november 5.

Dr. Stágel Bence - jegyző, KDNP, az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság és a Nemzeti összetartozás bizottság tagja

Fényképek

1. csoport: III. Béla Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,
Zirc
2. csoport: Ady Endre - Bay Zoltán Középiskola és Kollégium,
Sarkad
3. csoport: Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképzőiskola és Kollégium,
Jászapáti
4. csoport: Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskola,
Budapest

október 15.

Dr. Pósán László - képviselő, Fidesz az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság alelnöke

Fényképek

1. csoport: Szegedi Kereskedelmi Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Kőrösy József Tagintézmény,
Szeged
2. csoport: Ady Endre Gimnázium,
Debrecen
3. csoport: Keszthelyi Vendéglátóipari Szakközépiskola,
Keszthely
4. csoport: Kisfaludy Sándor Iskola,
Sümeg

október 8.

Dr. Varga László - képviselő, MSZP, az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság és az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagja, az Ifjúsági ellenőrző albizottság elnöke

Fényképek

1. csoport: Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola,
Budapest
2. csoport: Vajda János Gimnázium,
Keszthely
3. csoport: Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest
4. csoport: Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest

szeptember 24.

Jakab István - az országgyűlés alelnöke, Fidesz

Fényképek

1. csoport: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest
2. csoport: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest
3. csoport: PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium,
Pécs
4. csoport: Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma,
Pécs

június 11.

Pálffy István - frakcióvezető-helyettes, KDNP; a Kulturális - és sajtóbizottság alelnöke

Fényképek    Visszhang  

1. csoport: Áfeosz Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium,
Kecskemét
2. csoport: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium,
Sátoraljaújhely
3. csoport: Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakiskola és Kollégium,
Nyíregyháza
4. csoport: Avasi Gimnázium,
Miskolc
5. csoport: Bornemissza Gergely Szakközép-, Szakiskola és Kollégium,
Eger
6. csoport: Jálics Ernő Integrált Közoktatási Intézmény,
Kadarkút
7. csoport: Egry József Középiskola, Szakiskola és Kollégium,
Zánka
8. csoport: Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium,
Budapest
9. csoport: Trefort Ágoston Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Szakközépiskola,
Budapest
10. csoport: Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Gimnázium,
Budapest
11. csoport: Zrínyi Miklós Gimnázium,
Zalaegerszeg
12. csoport: Apáczai Csere János ÁMK Gimnáziuma,
Zalaegerszeg
13. csoport: Krúdy Gyula Középiskola és Szakiskola,
Győr

május 21.

Pokorni Zoltán - frakcióvezető-helyettes, Fidesz; az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság elnöke, a Nemzetbiztonsági bizottság tagja, Budapest Hegyvidéki Önkormányzat polgármestere, volt oktatási miniszter

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola,
Budapest
2. csoport: Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola,
Dunaújváros
3. csoport: Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium,
Budapest
4. csoport: Kisfaludy Károly Gimnázium,
Mohács

május 14.

Dr. Bárándy Gergely - képviselő, MSZP; az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagja és az Alkotmányügyi ellenőrző albizottság elnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Ady Endre Gimnázium,
Debrecen
2. csoport: Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola,
Budapest
3. csoport: Béri Balogh Ádám Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola,
Vasvár
4. csoport: Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola,
Budapest

május 7.

Lezsák Sándor - az Országgyűlés elnökének feladatait ellátó alelnök, Fidesz; a Nemzetbiztonsági bizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Klotildligeti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Műveszeti Iskola,
Piliscsaba

2. csoport: Gourmand Vendáglátó-ipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola,
Budapest

3. csoport: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium,
Budapest

4. csoport: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium,
Budapest

április 23.

Szili Katalin - független képviselő; az Országgyűlés volt elnöke, a Nemzeti összetartozás bizottságának alelnöke és a Fenntartható fejlődés bizottságának tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Csanádi Árpád Általános Iskola, Középiskola és Pedagógiai Intézet,
Budapest
2. csoport: Bolyai János Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Kollégium,
Budapest
3. csoport: Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium,
Sárospatak
4. csoport: Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola,
Budapest

április 16.

Spaller Endre - képviselő, KDNP; a Fogyasztóvédelmi bizottság, az Innovációs és fejlesztési eseti bizottság, valamint a Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Veress Ferenc Szakképző Iskola,
Hajdúböszörmény
2. csoport: Türr István Gazdasági Szakközépiskola,
Baja
3. csoport: Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola,
Hévíz
4. csoport: Avasi Gimnázium,
Miskolc

április 2.

Csizi Péter - képviselő, Fidesz; az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság tagja, az Ifjúsági albizottság tagja és Pécs város alpolgármestere

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola és Karacs Teréz Kollégium,
Vác

2. csoport: Szily Kálmán Kéttannyelvű Műszaki Középiskola és Szakiskola,
Budapest

3. csoport: Somogyi TISZK Krúdy Gyula Szakközépiskola,
Siófok

4. csoport: Könyves Kálmán Gimnázium,
Budapest

március 26.

Ertsey Katalin - képviselő, LMP; a Külügyi bizottság és a Fogyasztóvédelmi bizottság tagja, valamint a Fogyasztóvédelmi ellenőrző albizottság elnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Dél-Zselic Zrínyi Miklós Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola,
Szigetvár

2. csoport: Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona,
Sárospatak

március 19.

Gyopáros Alpár - képviselő, Fidesz; az Európai ügyek bizottságának tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium,
Aszód

2. csoport: Hunyadi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium,
Csorna

3. csoport: PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola,
Pécs

4. csoport: Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest

március 12.

Hegedűs Tamás - frakcióvezető-helyettes, Jobbik; a Gazdasági és informatikai bizottság és az Egészségügyi bizottság tagja, valamint a Vállalkozásfejlesztési és uniós forrásokat felügyelő albizottság alelnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Szlovák Tanítású Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon,
Budapest

2. csoport: Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium,
Vác

3. csoport: Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola,
Hatvan

4. csoport: Nádasdy Tamás Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium,
Csepreg

március 5.

Dr. Bárándy Gergely - képviselő, MSZP; az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagja és az Alkotmányügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság elnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium,
Budapest

2. csoport: Leőwey Klára Gimnázium,
Pécs

február 20.

Kövér László - az országgyűlés elnöke

dr. Gulyás Gergely - frakcióvezető-helyettes, Fidesz; Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság és a Nemzetbiztonsági bizottság alelnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Ady Endre Gimnázium,
Budapest

2. csoport: Petőfi Sándor Gimnázium,
Mezőberény

2011

december 12.

dr. Stágel Bence- képviselő, KDNP; az Országgyűlés jegyzője; az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság és a Nemzeti összetartozás bizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Selye János Humán Szakközépiskola,
Vác

2. csoport: Selye János Humán Szakközépiskola,
Vác

3. csoport: Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégiuma,
Karcag

4. csoport: Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium,
Békéscsaba

december 5.

Gulyás Gergely- képviselő, Fidesz; az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság és a Nemzetbiztonsági bizottság alelnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Kecskeméti Humán Középiskola, Szakiskola és Kollégium Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája,
Kecskemét

2. csoport: 500. Sz. Angster József Szakképző Iskola,
Pécs

3. csoport: ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola,
Budapest

4. csoport: Könyves Kálmán Gimnázium,
Budapest

november 28.

Farkas Gergely- képviselő, Jobbik; az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium,
Veszprém

2. csoport: Wesselényi Műszaki Szakközépiskola,
Budapest

3. csoport: Apáczai Csere János Oktatási Központ,
Dombóvár

4. csoport: TMÖ Sztárai Mihály Gimnáziuma,
Tolna

november 21.

Dr. Hoppál Péter- képviselő, Fidesz; az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság és a Nemzeti összetartozás bizottságának tagja, Az elmúlt nyolc év esetleges kormányzati visszaéléseivel foglalkozó albizottság elnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: K-EMŐ Széchenyi István Közgazdasági-Informatikai Szakközépiskolája,
Komárom

2. csoport: Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola,
Debrecen

3. csoport: FVM DASzK, Szakképző Iskola-Lippai János Kertészeti Szakképző Iskola és Kollégium,
Sopron

4. csoport: Madách Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium,
Gödöllő

november 14.

Dr. Bárándy Gergely- képviselő, MSZP; az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagja és az Alkotmányügyi ellenőrző albizottság elnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Széchenyi István Gimnázium,
Budapest

2. csoport: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest

3. csoport: Debreczeni Márton Szakképző Iskola,
Miskolc

4. csoport: Jókai Mór Gimnázium,
Komárom

november 7.

Gyopáros Alpár- képviselő, Fidesz; az Európai ügyek bizottság és a Kolontár melletti vörösiszap-tározóval kapcsolatos vizsgálóbizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest

2. csoport: Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium,
Győr

3. csoport: Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium,
Dunaújváros

4. csoport: Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola,
Budapest

október 24.

Szilágyi László- képviselő, LMP; az Egészségügyi bizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Munkácsy Mihály Gimnázium és Szakközépiskola,
Kaposvár

2. csoport: Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola,
Dunaújváros

3. csoport: Ecsedi Báthori István Református Gimnázium és Kollégium,
Nagyecsed

4. csoport: Madách Imre Kollégium,
Balassagyarmat

október 17.

Gulyás Gergely- frakcióvezető helyettes, Fidesz; az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság, valamint a Nemzetbiztonsági bizottság alelnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Vajda János Gimnázium,
Keszthely

2. csoport: Petőfi Sándor Gimnázium,
Pápa

3. csoport: Gödöllői Református Líceum Gimnázium,
Gödöllő

4. csoport: Csepel-Sziget Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium,
Budapest

október 10.

Balczó Zoltán- az Országgyűlés alelnöke, Jobbik; Európai ügyek bizottságának tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola,
Budapest

2. csoport: Budapesti Ward Mária Gimnázium,
Budapest

3. csoport: Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest

4. csoport: Fáy András Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium,
Pécel

október 3.

Harrach Péter- frakcióvezető, KDNP; az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Szegedi Kereskedelmi Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Vasvári Pál Tagintézmény,
Szeged

2. csoport: Bolyai János Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Kollégium,
Budapest

3.a csoport: Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola,
Veszprém

3.b csoport: Váci Mihály Ipari Szakképző Iskola és Kollégium,
Székesfehérvár

3.c csoport: Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola,
Zalaegerszeg

4. csoport: Illyés Gyula Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium,
Dombóvár

szeptember 26.

Harangozó Gábor- képviselő, MSZP; a Külügyi bizottság és a Mezőgazdasági bizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma
Pécs

2. csoport: Bródy Imre Oktatási Központ,
Budapest

3. csoport: Fazekas Mihály Gimnázium,
Debrecen

4. csoport: Árpád-házi szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola,
Esztergom

szeptember 19.

Gyopáros Alpár- képviselő, Fidesz; az Európai ügyek bizottság tagja, a Kolontár melletti vörösiszap-tározóval kapcsolatos vizsgálóbizottság tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Gimnázium, Informatikai, Közgazdasági, Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakiskola,
Eger

2. csoport: Bethlen Gábor Közlekedési és Közgazdasági Szakközépiskola,
Budapest

3. csoport: Wesley János Általános és Középiskola,
Abaújkér

4. csoport: Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium,
Kazincbarcika

június 14.

Dr. Harangozó Tamás- képviselő, MSZP; az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagja, az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság ellenőrző albizottságának tagja, a Honvédelmi és rendészeti bizottság tagja, a Honvédelmi és rendészeti bizottság ellenőrző bizottságának elnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Nagykőrös

2. csoport: Novus Gimnázium és Szakközépiskola,
Budapest

3. csoport: Hild József Építőipari Szakközépiskola,
Győr

4. csoport: Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Krúdy Gyula Szakközépiskolája és Szakiskolája,
Siófok

május 23.

Szilágyi László- képviselő, LMP; Egészségügyi bizottság tagja, Egészségügyi bizottság ellenőrző albizottságának tagja

Fényképek    Visszhang

1. csoport: Avasi Gimnázium,
Miskolc

Zrínyi Miklós Gimnázium,
Zalaegerszeg

Kölcsey Ferenc Gimnázium,
Zalaegerszeg

Deák Ferenc Gimnázium,
Fehérgyarmat

2. csoport: Gáspár András Szakközépiskola és Szakiskolája,
Kecskemét

Humán Középiskola,
Kecskemét

Neumann János Középiskola és Kollégium,
Eger

Bornemissza Gergely Szakközép-, Szakiskola és Kollégium,
Eger

3. csoport: Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,
Sátoraljaújhely

Egry József Középiskola, Szakiskola és Kollégium,
Zánka

Táncsics Mihály Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium,
Veszprém

Jókai Mór Óvoda, Általános és Szakképző Iskola,
Győr

4. csoport: Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola,
Budapest

Acsády Ignác Szakképző Iskola és Kollégium,
Pápa

KKVSZI Kőrösy József Tagintézménye,
Szeged

Surányi Endre Szakképző Iskola és Kollégium,
Kazincbarcika

Irinyi János Szakközépiskola és Kollégium,
Kazincbarcika

május 16.

Dr. Stágel Bence- képviselő, KDNP; az Országgyűlés jegyzője, az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság tagja, az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság ellenőrző albizottságának és ifjúsági albizottságának tagja, a Nemzeti összetartozás bizottságának tagja

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: 516. sz. Ipari Szakképző Iskola és Kollégium,
Dombóvár

2. csoport: Móra Ferenc Általános és Középiskola,
Győr

3. csoport: TM Önkormányzat Szent László Szakképző Iskola és Kollégium Jókai Mór Szakképző Iskolai Tagintézménye,
Bonyhád

4. csoport: Trefort Ágoston Szakképző Iskola,
Sátoraljaújhely

május 9.

Dr. Kocsis Máté- frakcióvezető-helyettes, Fidesz; az Országgyűlés Honvédelmi és rendészeti bizottságának elnöke, a Nemzetbiztonsági bizottság tagja, Budapest Főváros VIII. kerület Józsefváros Önkormányzatának polgármestere

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Kinizsi Pál Gimnázium és Szakközépiskola,
Abony

2. csoport: N. Balcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium,
Gyula

3. csoport: KEMÖ Kultsár István Szakközépiskola,
Komárom

4. csoport: Marcali Szakképző Iskola,
Marcali

május 2.

Dr. Harangozó Tamás- képviselő, MSZP; az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagja, az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság ellenőrző albizottságának tagja, a Honvédelmi és rendészeti bizottság tagja, a Honvédelmi és rendészeti bizottság ellenőrző bizottságának elnöke

Fényképek    Eredmények    Visszhang

1. csoport: Zrínyi Ilona Gimnázium,
Miskolc

2. csoport: Zrínyi Ilona Gimnázium,
Miskolc

3. csoport: Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma,
Aszód

4. csoport: Bornemissza Gergely Szakközép- Szakiskola és Kollégium,
Eger

április 18.

Osztolykán Ágnes- képviselő, LMP; Oktatási, tudományos és kutatási bizottság alelnöke, Az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) elnöke

Dr. Bereczky István- tanácsadó, Bizottsági Főosztály

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: Öveges József Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium,
Balatonfűzfő

2. csoport: Török Ignác Gimnázium,
Gödöllő

3. csoport: Széchenyi István Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola,
Budapest

4. csoport: Damjanich János Gimnázium és Szakközépiskola,
Nagykáta

április 11.

Hegedűs Tamás- frakcióvezető-helyettes, Jobbik Magyarországért Mozgalom; Gazdasági és informatikai bizottság tagja, Gazdasági és informatikai bizottság Vállalkozásfejlesztési és uniós forrásokat felügyelő albizottságának alelnöke, Gazdasági és informatikai bizottság Informatikai és távközlési albizottságának tagja, Egészségügyi bizottság tagja

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: Avasi Gimnázium,
Miskolc

2. csoport: Borbély Lajos Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium,
Salgótarján

3. csoport: Baross Gábor Középiskola,
Debrecen

Török Ignác Gimnázium,
Gödöllő

4. csoport: Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium,
Budapest

április 4.

Csampa Zsolt- képviselő, Fidesz; Honvédelmi és rendészeti bizottság alelnöke, Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság elnöke

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola,
Budapest

2. csoport: Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközép- és Szakiskola,
Budapest

3. csoport: Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon,
Budapest

4. csoport: Széchenyi István Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium,
Hajdúböszörmény

március 28.

Szilágyi Péter- képviselő, LMP; az Országgyűlés jegyzője, Önkormányzati és területfejlesztési bizottság tagja, Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagja, Alkotmány-előkészítő eseti bizottság tagja

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola,
Hévíz

2. csoport: Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola,
Hatvan

3. csoport: Báthory István Gimnázium és Szakközépiskola,
Nyírbátor

4. csoport: Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium,
Budapest

március 21.

Michl József- képviselő, KDNP; Önkormányzati és területfejlesztési bizottság tagja; Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagja

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: József Attila Gimnázium,
Makó

2. csoport: Eötvös József Gimnázium Szakképző Iskola és Kollégium,
Tiszaújváros

3. csoport: Kisfaludy Károly Gimnázium,
Mohács

4. csoport: Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium,
Debrecen

március 7.

Bábiné Szottfried Gabriella- képviselő, Fidesz; Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság tagja; Egészségügyi bizottság tagja

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont,
Győr

2. csoport: Szabolcs Vezér Gimnázium,
Pusztaszabolcs

3. csoport: Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola,
Kaposvár

4. csoport: Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola és Kollégium,
Békéscsaba

február 28.

Hegedűs Tamás- frakcióvezető-helyettes, Jobbik Magyarországért Mozgalom

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola,
Veszprém

2. csoport: TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium és Kollégium,
Tamási

3. csoport: Deák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola,
Jászárokszállás

4. csoport: Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola,
Körmend

február 21.

Balczó Zoltán - az Országgyűlés alelnöke

Fényképek    Visszhang    Eredmények

1. csoport: Madách Imre Gimnázium,
Vác

2. csoport: Madách Imre Gimnázium,
Vác

3. csoport: Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma,
Tiszakécske

4. csoport: Szent István Gimnázium,
Budapest

2010

december 13.

Gulyás Gergely - frakcióvezető-helyettes -
Fidesz; Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottsági alelnök, Alkotmány-előkészítő eseti bizottsági alelnök
Cabrera Alvaro - osztályvezető, tanácsos -
Magyar Országgyűlés Képviselői Tájékoztató Központ

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Sylvester János Protestáns Gimnázium,
Budapest

b) Árpád Szakképző Iskola és Kollégium,
Székesfehérvár

2. csoport

a) Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium ,
Körmend

b) Lóczy Lajos Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola és Kollégium,
Balatonfüred

3. csoport

a) Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola,
Pécs

b) Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakképző Iskola,
Szombathely

december 7.

Gulyás Gergely - frakcióvezető-helyettes -
Fidesz; Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottsági alelnök, Alkotmány-előkészítő eseti bizottsági alelnök
Dr. Bárány Tibor- főtitkár-helyettes -
Országgyűlés Főtitkársága

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Fővárosi Önkormányzat Kossuth Lajos Gimnázium,
Budapest

b) Fővárosi Önkormányzat Kossuth Lajos Gimnázium,
Budapest

2. csoport

a) Kempelen Farkas Gimnázium,
Budapest

b) Szerb Antal Gimnázium,
Budapest

3. csoport

a) Varró István Szakiskola,
Karcag

b) Zipernowszky Károly Műszaki Szakközépiskola,
Pécs

december 6.

Dr. Schiffer András - frakcióvezető -
Lehet Más a Politika
Dr. Buksza Zsolt- tanácsadó -
Országgyűlés Főtitkársága, Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Kőrösi Csoma Sándor Általános iskola és Gimnázium,
Budapest

b) Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium,
Budapest

2. csoport

a) Török János Szakképző Iskola,
Cegléd

b) Török János Szakképző Iskola,
Cegléd

3. csoport

a) Dél-Zselic Zrínyi Miklós Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola,
Szigetvár

b) Petőfi Sándor Gimnázium,
Mezőberény

február 22.

Dr. Bereczky István - tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Mandur László - az Országgyűlés alelnöke, képviselő - Magyar Szocialista Párt Parlamenti Frakciója


Fényképek Visszhang

1. csoport

a, TONI Béri Balogh Ádám Gimnázium és Kollégium Tagintézménye
7090 Tamási, Bezerédj utca 1.
Kapcsolattartó személy: dr. Benkő Andrásné, tanár

b, Hatvani Középiskola Bajza József Gimnáziuma és Szakközépiskolája
3000 Hatvan, Balassi Bálint u. 17.
Kapcsolattartó személy: Kovácsné Kiss Éva, történelem munkaközösség-vezető

2. csoport

a) Gourmand Vendéglátó-ipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
1165 Budapest, Veres Péter út 102.
Kapcsolattartó személy: Fekete Nikoletta, tanár

b) Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
1191 Budapest, Simonyi Zsigmond u. 33.
Kapcsolattartó személy: Terecskei Pálné, szabadidő-szervező tanár

3. csoport

a) Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Kapcsolattartó személy: Kiss Tamás igazgatóhelyettes

b)Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
1139 Budapest, Lomb u. 1-7.
Kapcsolattartó személy: Kollár Katarína, pedagógus

2009

december 7.

Dr. Bereczky István - tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Herényi Károly - független képviselő

Fényképek Visszhang

1. csoport

a, Békéscsabai Központi Integrált Szakképző Iskola és Kollégium Trefort Ágoston Tagiskolája
5600 Békéscsaba, Gyulai út 32/1.
Kapcsolattartó személy: Honfi Valéria, tanár

b, József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
4090 Polgár, Kiss Ernő u. 10.
Kapcsolattartó személy: Kóródi Éva, igazgatóhelyettes

2. csoport

a) Bibó István Gimnázium
6400 Kiskunhalas, Szász K. u. 21.
Kapcsolattartó személy: Kovács Erika, tanár

b) Boros Sámuel Szakközépiskola, Szakiskola a Horváth Mihály Gimnázium és Szakképző Iskola Tagintézménye
6600 Szentes, Ady Endre u. 6-8.
Kapcsolattartó személy: Szólik Mónika, tagintézmény-vezető

3. csoport

a) Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Gimnázium
3300 Eger, Barkóczy u. 5.
Kapcsolattartó személy: Csabáné Tarjáni Tünde, szabadidő-szervező

b) Szent István Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
1095 Budapest, Mester u. 56-58.
Kapcsolattartó személy: Lakosné Pálvölgyi Andrea, tanár

november 23.

Dr. Buksza Zsolt - tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Török Zsolt - jegyző, képviselő - Magyar Szocialista Párt Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a, Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Mávészetoktatási Intézmény
3980 Sátoraljaújhely, Deák u. 10.
Kapcsolattartó személy: Mizsák Éva, középiskolai tanár

b, Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye
6640 Csongrád, Kossuth tér 1.
Kapcsolattartó személy: Széll Gábor, munkaközösség-vezető

2. csoport

a) Dózsa György Gazdasági, Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
6300 Kalocsa, Asztrik tér 7.
Kapcsolattartó személy: Lakatosné Nyíri Anett, tanár

b) Jókai Mór Gimnázium
2900 Komárom, Táncsics M. u. 32.
Kapcsolattartó személy: Beró László, tanár

3. csoport

a) Táncsics Mihály Gimnázium
2370 Dabas, Szent István tér 2.
Kapcsolattartó személy: Párdányi Zsuzsanna, igazgatóhelyettes

b) Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
1043 Budapest, Nyár u. 4.
Kapcsolattartó személy: Szabó Ágnes, Gimnáziumi Munkaközösség vezetője, tanár

november 2.

Dr. Buksza Zsolt - tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Dr. Simicskó István - az Országgyűlés Nemzetbiztonsági bizottsága elnöke, képviselő - Kereszténydemokrata Néppárt Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
9400 Sopron, Deák tér 51.
Kapcsolattartó személy: Czibur Lászlóné, tanár

2. csoport

a) Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
3950 Sárospatak, Arany János út 3-7.
Kapcsolattartó személy: Vigyikán Edina, tanár

b) Piarista Iskola
Kecskemét, Piaristák tere 5.
Kapcsolattartó személy: Tamásiné Suba Adrienne, gimnáziumi tanár

3. csoport

a) Táncsics Mihály Szakközépiskola
8200 Veszprém, Eötvös Károly u. 1.
Kapcsolattartó személy: Kőszegi Lajos, osztályfőnök

b) Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola - AMI
1022 Budapest, Marczibányi tér 1.
Kapcsolattartó személy: Hegedűsné Eng Zsuzsanna, igazgatóhelyettes

október 12.

Dr. Buksza Zsolt - tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Pelczné dr. Gáll Ildikó - az Országgyűlés alelnöke, képviselő - Fidesz - Magyar Polgári Szövetség Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a, "Sansz Park" Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű, Egységes Művészeti Általános-, Szak- és Középiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
3531 Miskolc, Győri kapu 23.
Kapcsolattartó személy: Sziráki Szűcs Gábor, tanár

b, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző és Általános Iskola, Kollégium Csiha Győző Tagintézménye
4080 Hajdúnánás, Baross út 11.
Kapcsolattartó személy: Pusztainé Máró Irán, munkaközösségvezető

2. csoport

a) Vajda János Gimnázium
8360 Keszthely, Fő tér 9.
Kapcsolattartó személy: Zomboryné Márkus Andrea, tanár

b) Táncsics Mihály Közgazdasági, Ügyviteli, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola Kereskedelmi és Vendéglátóipari Tagintézmény
3100 Salgótarján, Zemlinszky R. út 4.
Kapcsolattartó személy: Jakabné Hollandi Éva, tanár

3. csoport

a) Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
1028 Budapest, Szabadság utca 23.
Kapcsolattartó személy: Matusné Németh Eszter, tanár

b) Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola
2400 Dunaújváros, Bercsényi u. 2.
Kapcsolattartó személy: Nikolicza Erika, szaktanár

szeptember 28.

Dr. Bereczky István - tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Gusztos Péter - képviselő, frakcióvezető-helyettes - Szabad Demokraták Szövetsége Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a, Eötvös József Középiskola
3360 Heves, Dobó út 29.
Kapcsolattartó személy: Strausz Erika, igazgatóhelyettes

b, Sztárai Mihály Gimnázium
7130 Tolna, Bajcsy-Zs. u. 73.
Kapcsolattartó személy: Szabolcskáné Szentes Ilona igazgatóhelyettes

2. csoport

a) Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Alapy Gáspár Szakiskolája, Szakközépiskolája és Kollégiuma
2900 Komárom, Táncsics M. u. 73.
Kapcsolattartó személy: Lelovicsné Suri Renáta, igazgatóhelyettes

b) Vörösmarty Mihály Gimnázium
1085 Budapest, VIII. Horánszky 11.
Kapcsolattartó személy: Pappné Gellényi Judit, igazgatóhelyettes

3. csoport

a) Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.
Kapcsolattartó személy: Sallai Zoltán szabadidőprogram-szervező

b) Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző Szakközépiskola
1073 Budapest, Erzsébet körút 7.
Kapcsolattartó személy: Major János igazgató

június 8.

Dr. Bereczky István - szakmai tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Tóbiás József - képviselő, frakcióigazgató - Magyar Szocialista Párt Parlamenti Frakciója

Fényképek

1. csoport

Gábor Áron "Művészeti Iskola" Szakközépiskola
3533 Miskolc, Bolyai Farkas u. 10.
Kapcsolattartó személy: Kállay Tamás, tanár

2. csoport

a) Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet
3534 Miskolc, Kiss Tábornok u. 42.
Kapcsolattartó személy: dr. Polyák Zsolt, tanár

b) Irinyi János Szakközépiskola és Kollégium
3700 Kazincbarcika, Egressy Béni út 1.
Kapcsolattartó személy: Gaszperné Kondás Judit, tanár

3. csoport

a) Weöres Sándor Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
1098 Budapest, Toronyház utca 21.
Kapcsolattartó személy: Békés Anna, tanár

b) Széchenyi István Gimnázium
1118 Budapest, Rimaszombati u. 2-4.
Kapcsolattartó személy: Farkas Gábor, tanár

május 18.

Dr. Bereczky István - szakmai tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Ágh Péter - képviselő, Fidesz - Magyar Polgári Szövetség Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Teleki Blanka Gimnázium
5400 Mezőtúr, Dózsa György út 17.
Kapcsolattartó személy: Juhász Sándorné, osztályfőnök

b) Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
3304 Eger, Pásztorvölgy u. 25.
Kapcsolattartó személy: Katona Istvánné, tanár

2. csoport

a) Weöres Sándor Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
1098 Budapest, Toronyház utca 21.
Kapcsolattartó személy: Békés Anna, tanár

b) Bornemissza Péter Gimnázium
1107 Budapest, Száva u. 1-3.
Kapcsolattartó személy: Góczán Katalin, osztályfőnök

3. csoport

a) Budai Középiskola
1126 Budapest, Márvány u. 32.
Kapcsolattartó személy: Pusztai Balázs, tanár

b) Varga István Szakközépiskola
1039 Budapest, Hatvany Lajos u. 7.
Kapcsolattartó személy: Domján Zsuzsanna, tanár, szabadidő-szervező

április 20.

Dr. Bereczky István - szakmai tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Dr. Világosi Gábor - az Országgyűlés alelnöke, képviselő - Szabad Demokraták Szövetsége Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Belvárosi I. István Középiskola Bugát Pál Tagintézmény
8000 Székesfehérvár, Gyümölcs utca 15.
Kapcsolattartó személy: Csukovicsné Juhász Andrea, tanár

b) Jókai Mór Gimnázium
2900 Komárom, Táncsics M. utca 32.
Kapcsolattartó személy: Beró László, tanár

2. csoport

a) Vetési Albert Gimnázium
Veszprém, Kemecse utca 1.
Kapcsolattartó személy: Bánlaki Ildikó, tanár

b) II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
1024 Budapest, Keleti Károly u. 37.
Kapcsolattartó személy: Verebélyi Rita, tanár

3. csoport

Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
3950 Sárospatak, Arany János út 3-7.
Kapcsolattartó személy: Vigyikán Edina, tanár

március 16.

Papp István - főtitkárhelyettes
Harrach Péter - az Országgyűlés alelnöke, képviselő - Kereszténydemokrata Néppárt Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Vörösmarty Mihály Gimnázium
1085 Budapest, VIII. Horánszky utca 11.
Kapcsolattartó személy: Pappné Gellényi Judit, igazgatóhelyettes

b) Avasi Gimnázium
3433 Miskolc, Klapka György 2.
Kapcsolattartó személy: Kalavé Nóra, szabadidőszervező

2. csoport

a) Városi Kollégium
9200 Mosonmagyaróvár, Gorkij u. 3.
Kapcsolattartó személy: Simon Zsuzsanna, igazgató

b) Selye János Humán Szakközépiskola
2600 Vác, Jávorszky sétány 2.
Kapcsolattartó személy: Réti Istvánné, tanár

3. csoport

a) Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet
3534 Miskolc, Kiss Tábornok u. 2.
Kapcsolattartó személy: Polyák Zsolt, szabadidőszervező, tanár

b) Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.
Kapcsolattartó személy: Sallai Zoltán, szabadidőszervező

2008

december 8.

Dr. Bereczky István - szakmai tanácsadó - Bizottsági Főosztály
Dr. Varga László - képviselő - Magyar Szocialista Párt Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) 500. Sz. Angster József Szakképző
7623 Pécs, Rét u. 41-43.
Kapcsolattartó személy: Bajók Katalin, szabadidő-szervező, tanár

b) Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium
2170 Aszód, Hatvani út 3.
Kapcsolattartó személy: Erdélyi Sándorné, tanár

2. csoport

a) Európa 2000 Középiskola
1143 Budapest, Gizella u. 42-44.
Kapcsolattartó személy: Mészáros Mónika, tanár

b) Budai Középiskola
1117 Budapest, Kőrösy József u. 3.
Kapcsolattartó személy: Tóthné Szegedi Katalin, szabadidő-szervező tanár

3. csoport

a) Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola
2400 Dunaújváros, Bercsényi u. 2.
Kapcsolattartó személy: Nikolicza Erika, tanár

b) Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
1192 Budapest, Gutenberg krt. 6.
Kapcsolattartó személy: Szűcsné Erdélyi Anikó, szülő

november 10.

Dr. Daku Magdolna - főosztályvezető - Bizottsági Főosztály
Labán János - főosztályvezető-helyettes - Honvédelmi és rendészeti bizottság

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) FVM Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
6440 Jánoshalma, Béke tér 13.
Kapcsolattartó személy: Kiss Klára, tanár

b) Toldi Ltp-i Általános Iskola és Gimnázium
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kapcsolattartó személy: Lieb Marianna, tanár

2. csoport

a) Szolnoki Műszaki Szakközép és Szakiskola Környezetgazdálkodási és Építészeti Tagintézmény
5000 Szolnok, Baross út 42.
Kapcsolattartó személy: Kazinczy Judit, tanár

b) Comenius Szakiskola és Gazdasági Szakközépiskola
1107 Budapest, Üllői út 132.
Kapcsolattartó személy: Gyulai Géza, igazgatóhelyettes

3. csoport

a) Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
Kapcsolattartó személy: Aniot-Zolnay Fruzsina, tanár

b) ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola
1126 Budapest, Kiss János altb. utca 42-44.
Kapcsolattartó személy: Kalmár Istvánné, tanár

október 13.

Papp István - az Országgyűlés főtitkárhelyettese
Pokorni Zoltán - a Fidesz - Magyar Polgári Szövetség Parlamenti Frakciójának frakcióvezető-helyettese

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Arany János Gimnázium és Általános Iskola
4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 22.
Kapcsolattartó személy: Mátyókné Augusztinyi Edina, szabadidő-szervező

b) Vajda János Gimnázium
8361 Keszthely, Fő tér 9.
Kapcsolattartó személy: Ágoston Hajnalka, tanár

2. csoport

a) Krúdy Gyula Gimnázium, Kéttanítási nyelvű Középiskola, Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola
9024 Győr, Örkény István út 8-10.
Kapcsolattartó személy: Banderné Dovigyel Ildikó, tanár, munkaközösség-vezető

b) Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
2400 Dunaújváros, Radnóti M. út 6.
Kapcsolattartó személy: Rada Krisztina, tanár

3. csoport

a) Wesselényi Miklós Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
1149 Budapest, Várna utca 23.
Kapcsolattartó személy: Mónusné Decsi Ibolya, tanár

b) Bolyai János Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
1134 Budapest, Váci út 21.
Kapcsolattartó személy: Pósch László

június 9.

Mandur László - az Országgyűlés alelnöke
Papp István -az Országgyűlés főtitkár-helyettese
Pettkó András -a Magyar Demokrata Fórum Parlamenti Frakciójának képviselője

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Toldi Miklós Élelmiszeripari Középiskola, Szakiskola és Kollégium
2750 Nagykőrös, Ceglédi út 24.
Kapcsolattartó személy: dr. Kanyó Teréz, igazgatóhelyettes

b) Váci Mihály Gimnázium
3078 Bátonyterenye, Váci Mihály út 5.
Kapcsolattartó személy: Nagy Attila, igazgató

2. csoport

a) SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium
6722 Szeged, Szentháromság u. 2.
Kapcsolattartó személy: Farkas Zoltán, tanár

b) Eötvös József Szakközépiskola
6800 Hódmezővásárhely, Szent Antal u. 5-9.
Kapcsolattartó személy: Orbán István, igazgatóhelyettes

3. csoport

a) Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
1173 Budapest, Pesti út 84.
Kapcsolattartó személy: Irmes Anikó, taná

b) Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
2040 Budaörs, Szabadság út 162.
Kapcsolattartó személy: Máté Orsolya, tanár

május 19.

Papp István - az Országgyűlés főtitkár-helyettese
Pelczné Dr. Gáll Ildikó -a Fidesz-Magyar Polgári Szövetség Parlamenti Frakciójának frakcióvezető-helyettese

Fényképek Visszhang

1. csoport

Kossuth Lajos Gimnázium
2700 Cegléd, Rákóczi út 46.
Kapcsolattartó személy: Gulyás Zoltán, tanár

Bocsor István Gimnázium
8130 Enying, Petőfi u. 12.
Kapcsolattartó személy: Bánhegyi Balázsné, tanár

2. csoport

BLSZSZK Fáy András Szakképző Iskola és Kollégium
3070 Bátonyterenye, Ózdi út 39.
Kapcsolattartó személy: Matuszkáné Földi Klára, tanár

Gábor Dénes Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola
6724 Szeged, Mars tér 14.
Kapcsolattartó személy: Majoros Júlia, tanár

3. csoport

Kivi Alapítványi Iskola
1147 Budapest, Telepes utca 22.
Kapcsolattartó személy: Röser Julianna, tanár

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
1024 Budapest, Keleti Károly utca 37.
Kapcsolattartó személy: Verebélyi Rita, tanár

április 28.

Harrach Péter - az Országgyűlés alelnöke (KDNP)
Papp István - az Országgyűlés főtitkár-helyettese
Mesterházy Attila - a Magyar Szocialista Párt Parlamenti Frakciójának frakcióvezető-helyettese

Fényképek Visszhang

1. csoport

Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola, Szakiskola
6300 Kalocsa, Tomori Pál u. 7.
Kapcsolattartó személy: Balaton Csilla, tanár

Leőwey Klára Gimnázium
7621 Pécs, Szent István tér 8-10.
Kapcsolattartó személy: dr. Sárkányné Lengyel Mária, igazgatóhelyettes

2. csoport

Zrínyi Ilona Gimnázium
3530 Miskolc, Nagyváthy János út 5.
Kapcsolattartó személy: Kunos Nóra, tanár

Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
4474 Tiszabercel, Fő út 90.
Kapcsolattartó személy: Tóth István, tanár

3. csoport

Vörösmarty Mihály Gimnázium
2030 Érd, Széchenyi tér 1.
Kapcsolattartó személy: Szilasné Mészáros Judit, igazgatóhelyettes

Magyar Gyula Kertészeti Szakközép- és Szakiskola
1106 Budapest, Maglódi u. 8.
Kapcsolattartó személy: Zala Brigitta, szabadidőszervező tanár

március 31.

Papp István - az Országgyűlés főtitkár-helyettese
dr. Dávid Ibolya - Magyar Demokrata Fórum Parlamenti frakciójának frakcióvezető-helyettese (az MDF elnöke)

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Petzelt József Szakközépiskola és Szakiskola
2000 Szentendre, Római sánc köz 1.
Kapcsolattartó személy: Czékmány Ilona, igazgatóhelyettes

b) Bugát Pál Egészségügyi és Környezetvédelmi Szakképző Iskola
8000 Székesfehérvár, Gyümölcs u. 15.
Kapcsolattartó személy: Motikáné Tóth Éva, tanár

2. csoport

a) Asbóth Sándor Térségi Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
8360 Keszthely, Gagarin u. 2-4.
Kapcsolattartó személy: Csótár András, igazgatóhelyettes

b) Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma
6060 Tiszakécske, Templom tér 3.
Kapcsolattartó személy: Bohács Imre, igazgatóhelyettes

3. csoport

a) Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola és Gimnázium
1083 Budapest, Ludovika tér 1.
Kapcsolattartó személy: Ifiné Eperjessy Tímea, szabadidőszervező

b) Dr. Hetényi Géza Humán Szakközépiskola
1115 Budapest, Thallóczy Lajos utca 1.
Kapcsolattartó személy: Kabdebó Ferenc, tanár

március 3.

Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke
Papp István főtitkárhelyettes
Kuncze Gábor, országgyűlési képviselő, Szabad Demokraták Szövetsége Parlamenti Frakciója

Fényképek Visszhang

1. csoport

a) Könyves Kálmán Gimnázium
1043 Budapest, Tanoda tér 1.
Kapcsolattartó személy: Szakonyiné Cseri Bogáta, tanár

b) Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium
1041 Budapest, Görgey Artúr u. 6.
Kapcsolattartó személy: Zachár Judit, tanár

2. csoport

a) Széchenyi István Gimnázium
1118 Budapest, Rimaszombati u. 2-4.
Kapcsolattartó személy: Dary Ildikó, tanár

b) Vak Bottyán János Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola
3200 Gyöngyös, Than Károly u. 1.
Kapcsolattartó személy: Ludányiné Prém Judit, tanár

3. csoport

a) Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola
7621 Pécs, Király u. 44.
Kapcsolattartó személy: Vörös Zsolt, igazgatóhelyettes

b) Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
3950 Sárospatak, Arany János u 3-7.
Kapcsolattartó személy: Vigyikán Edina, szabadidőszervező

2007

november 19.

Lezsák Sándor - az Országgyűlés alelnöke
Papp István - az Országgyűlés főtitkárhelyettese
Dr. Vadai Ágnes - államtitkár, országgyűlési képviselő, a Magyar Szocialista Párt Parlamenti Frakciója

Fényképek

1. csoport

a) Babits Mihály Gimnázium
1047 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Kapcsolattartó személy: Kiss Tamás, igazgatóhelyettes

b) Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Alapy Gáspár Szakiskolája és Szakközépiskolája
2900 Komárom, Táncsics M. u. 73.
Kapcsolattartó személy: dr. Fehérváry Magda, történelemtanár

2. csoport

a) KTKT Általános Iskola és Középiskola, Petőfi Sándor Gimnáziuma, Kertészeti Szakközépiskolája
6200 Kiskőrös, Árpád u. 4.
Kapcsolattartó személy: Szabadszállási Jánosné, igazgatóhelyettes

b) Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola
6640 Csongrád, Kossuth tér 1.
Kapcsolattartó személy: Széll Gábor, szaktanár

3. csoport

a) Avasi Gimnázium
3524 Miskolc, Klapka Gy. u. 2.
Kapcsolattartó személy: Kalavéné Jászfalvi Eleonóra, szabadidő-szervező tanár

b) Szegedi Kistérség Többcélú Társulása Egységes Gimnáziuma
6726 Szeged, Csongor tér 1.
Kapcsolattartó személy: Kapásné Pleskó Andrea, történelemtanár

október 15.

Harrach Péter - az Országgyűlés alelnöke
Dr. Soltész István - az Országgyűlés főtitkára
Béki Gabriella - országgyűlési képviselő, Szabad Demokraták Szövetsége Parlamenti Frakciója

Fényképek

1. csoport

a) Szinyei Merse Pál Gimnázium
1063 Budapest, Szinyei Merse u. 7-9.
Kapcsolattartó személy: Pásztóy András, történelem tanár

b) Gourmand Vendéglátó-ipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
1165 Budapest, Veres Péter út 102.
Kapcsolattartó személy: Székelyhidi Orsolya, iskolatitkár

2. csoport

a) Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
1028 Budapest, Szabadság u. 23.
Kapcsolattartó személy: Matusné Németh Eszter, tanár

b) Eötvös József Középiskola
3360 Heves, Dobó út 29.
Kapcsolattartó személy: Strausz Erika, igazgatóhelyettes

3. csoport

a) K-EMÖ Jókai Mór Gimnáziuma
2900 Komárom, Táncsics M. u. 32.
Kapcsolattartó személy: Beró László, tanár

b) Báthory István Gimnázium és Szakközépiskola
4300 Nyírbátor, Ifjúság út 2.
Kapcsolattartó személy: Vasvári Zsolt, pedagógus

szeptember 24.

Mandur László - az Országgyűlés alelnöke
Papp István - az Országgyűlés főtitkár-helyettese
Dr. Simicskó István - a Kereszténydemokrata Néppárt Parlamenti Frakciójának frakcióvezető-helyettese

Fényképek

1. csoport

a) MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola
1139 Budapest, Hajdú u. 18-24.
Kapcsolattartó személy: Bencze Lajos, igazgató

b) Károlyi Mihály Fővárosi Gyakorló Kéttannyelvű Közgazdasági Szakközpiskola
1139 Budapest, Váci út 89.
Kapcsolattartó személy: Pappné Sarka Pálma, tanár

2. csoport

a) Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Kapcsolattartó személy: Libárdi Péter, igazgatóhelyettes

b) Madách Imre Gimnázium
2600 Vác, Brusznyai u. 4.
Kapcsolattartó személy: Kalácska Norbertné, iskolatitkár

3. csoport

a) Ipari Szakközépiskola és Szakiskola
2760 Nagykáta, Csonka köz 6.
Kapcsolattartó személy: Lajkó Tímea, tanár

b) Vocational Academy Kéttannyelvű Közgazdasági, Informatikai, Idegenforgalmi Szakközépiskola
9027 Győr, Ipar u. 51/B
Kapcsolattartó személy: Burján Imre, igazgatóhelyettes

május 21.

Dr. Világosi Gábor, az Országgyűlés alelnöke
Papp István, az Országyűlés főtitkárhelyettese
Hock Zoltán, az MDF Parlamenti Frakciójának frakcióvezető-helyettese

Fényképek

1. csoport

ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
1088 Budapest, Trefort utca 8.
Kapcsolattartó személy: Körmendy Zsolt, tanár

2. csoport

Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium
2370 Dabas, József Attila u. 107.
Kapcsolattartó személy: Halász József, projekt koordinátor

3. csoport

SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium
6724 Szeged, Szentháromság u.
Kapcsolattartó személy: Farkas Zoltán, tanár

április 23.

Dr. Áder János - az Országgyűlés alelnöke
Papp István - az Országgyűlés főtitkárhelyettese
Göndör István - az MSZP Parlamenti Frakciójának frakcióvezető-helyettes

Fényképek Visszhang

1. csoport

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
1024 Budapest, Keleti Károly utca 37.
Kapcsolattartó személy: Verebélyi Rita, tanár

2. csoport

Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola
3000 Hatvan, Balassi út 17.
Kapcsolattartó személy: Géczi Csaba, tanár

3. csoport

Egészségügyi és Szociális Szakközép és Szakiskola és Alternatív Gimnázium
5000 Szolnok, Abonyi út 36.
Kapcsolattartó személy: Estókné Csete Olga

március 26.

Dr. Szili Katalin - a Magyar Országgyűlés elnöke
Dr. Soltész István, az Országgyűlés főtitkára
Dr. Navracsics Tibor, a Fidesz-MPSZ Parlamenti Frakció vezetője

Fényképek Visszhang

1. csoport

Árpád Szakképző Iskola és Kollégium
8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 88-90.
Kapcsolattartó személy: Szabó István, tanár

2. csoport

Szily Kálmán Kéttannyelvű Műszaki Középiskola, Szakiskola és Kollégium
1097 Budapest, Timót u. 3.
Kapcsolattartó személy: Mészáros László, kollégiumi nevelő

3. csoport

Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 29-37.
Kapcsolattartó személy: Hegedűsné Bihari Ánges, szabadidő-szervező tanár

2005

december 12.

Szili Katalin - a Magyar Országgyűlés elnöke
Somogyi Zoltán - politikai elemző
Herényi Károly - országgyűlési képviselő, frakcióvezető (MDF)

1. csoport

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakközépiskola
4400 Nyíregyháza, Krúdy Gyula u. 32.
Felkészítő tanár: Juhász Myrtill

2. csoport

Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium és Szakközépiskola
4080 Hajdúnánás, Bocskai út 29.
Felkészítő tanár: Majoros Szabolcs

3. csoport

Jurisich Miklós Gimnázium
9730 Kőszeg, Hunyadi u. 10.
Felkészítő tanár: Oroszné Kupi Teréz

Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
6400 Kiskunhalas, Kossuth Lajos u. 14.
Felkészítő tanár: Szabó Ferenc Krisztián

november. 21.

Deutsch Tamás - a Magyar Országgyűlés alelnöke
Kéri László - politológus
Gál J. Zoltán - országgyűlési képviselő (MSZP), politikai államtitkár

Fényképek Visszhang

1. csoport

Eötvös József Gimnázium
2890 Tata, Tanoda tér 5.
Mail: eotvos-tata@index.hu Felkészítő tanár: Számné Hajpál Gabriella

Jókai Mór Gimnázium és Szakképző Iskola
2900 Komárom, Táncsics M. u. 32.
Mail: suli@jmgk.hu Felkészítő tanár: Pfneiszné Turcsek Tünde

2. csoport

Eötvös Loránd Szakközépiskola
1204 Budapest, Török Flóris u. 89.
Mail: diakradio@server.elg-bp.sulinet.hu Felkészítő tanár: Csanády László

Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola
1041 Budapest, Görgey Artúr u. 26.
Felkészítő tanár: Widder László

3. csoport

Bajza József Gimnázium
3300 Hatvan, Balassi Bálint u. 17.
Mail: titkarsag@bajza.hu Felkészítő tanár: Hajducsek Judit

október 17.

Mandur László - A Magyar Országgyűlés alelnöke
Debreczeni József - publicista, politológus
Fodor Gábor - országgyűlési képviselő (SZDSZ)

Fényképek

Herman Ottó Gimnázium
Miskolc 3525 Tizeshonvéd u. 21.
Felkészítő tanár: Vály György

Szemere Bertalan Szakközépiskola
Miskolc 3529 Ifjúság u. 16-20.
Felkészítő tanár: Papp Ferenc

Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola
Kalocsa 6300 Tomori út 7.
Felkészítő tanár: Szigeti Tamás

Perczel Mór Gimnázium és Szakközépiskola
Siófok 8600 Március 15. park 1.
Felkészítő tanár: Kok Balázs

szeptember 26.

Szili Katalin - a Magyar Országgyűlés elnöke
Lengyel László - közgazdász, politológus
Illés Zoltán - országgyűlési képviselő (FIDESZ)

Fényképek Visszhang

ILS Idegennyelvi Szakközépiskola
Békéscsaba 5600 Szigligeti u. 6.
felkészítő tanár: Zahorán Hilda

Vetési Albert Gimnázium
Veszprém, Kemecse u. 1.
Felkészítő tanár: Bánlaki Ildikó

Piarista Gimnázium
Kecskemét 6000 Piaristák tere 5.
Felkészítő tanár: Tamásiné Suba Adrienn

május 23.

Szili Katalin - a Magyar Országgyűlés elnöke
Stumpf István - politológus
Csapody Miklós - országgyűlési képviselő (MDF)

Fényképek

Leöwey Klára Gimnázium
Pécs, Szent István tér 8-10. 7621
E-Mail: leowey-pecs@freemail.hu
Felkészítő tanár: Papp Péter

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest, Közgazdász u. 9-11. 1223
E-Mail: kfg@kfg.hu
Felkészítő tanár: dr. Szász Erzsébet

Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium
Szeged, Szentháromság u. 2. 6722
E-Mail: sagvari@gyakg.u-szeged.hu
Felkészítő tanár: Nagy Sándor

április 25.

Világosi Gábor - a Magyar Országgyűlés alelnöke
Tölgyessy Péter - politológus
Toller László - országgyűlési képviselő (MSZP)

Fényképek

Klauzál Gábor Műszeripari Szakközépiskola
Budapest 1078 Hernád u. 59.
Kapcsolattartó: Monostoriné Varga Katalin

Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium
Gyomaendrőd 5800 Hősök útja 40.
Kapcsolattartó: Bere József

Teleki Blanka Gimnázium, Közgazdasági Szakközépiskola
Mezőtúr 5400 Dózsa György út 17.
Kapcsolattartó: Lovas Lajos

március 21.

Dávid Ibolya - a Magyar Országgyűlés alelnöke
Török Gábor - politológus
Balla Mihály - országgyűlési képviselő (FIDESZ-MPSZ)

Fényképek Visszhang

Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola, Balassagyarmat
Felkészítő tanár: Vadkerty Róbert

Krúdy Gyula Gimnázium és Szakközépiskola, Győr
Felkészítő tanár: Bejcziné Mosolits Erika

Alsóerdősori Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
Felkészítő tanár: Encsy Istvánné

február 28.

Szili Katalin - a Magyar Országgyűlés elnöke
Romsics Ignác - történész
Fodor Gábor - országgyűlési képviselő (SZDSZ)

Fényképek Visszhang

Árpád Gimnázium, Budapest 1034 Nagyszombat u. 19.
Felkészítő tanár: Meszlényiné Róka Ágnes

Zrínyi Ilona Gimnázium, Nyíregyháza 4400 Széchenyi u. 29-33.
Felkészítő tanár: Huszárné Kádár Ibolya

Egry József Szakközépiskola, Zánka 8250 Zánkai Gyermek- és Ifjúsági Centrum
Felkészítő tanár: György Péter