Intézmény neve

Település, cím

Felkészítő tanár

Résztvevők

Móricz Zsigmond Általános Iskola

Beszterec, Vöröshadsereg út 1.

Baloghné Samu Erzsébet, Nagy Miklósné

Hudák Barbara, Szabó Anita, Nagy Ibolya, Horváth Mónika, Gilvácsi Anna, Bodnár Katalin, Steinbach Anita, Pongó Anett, Balogh Fanny, Balabás Anabella, Pongó Enikő, Horváth Emilia, Sepa Mónika, Harsányi Éva, Hudák Zsanett, Papcsák Valentina, Csillag Krisztina, Laskai Katalin

Vizafogó Általános Iskola

Budapest, 1138 Vizafogó sétány 2.

Szabóné Bartha Márta

Bogdanova Elena, Botka Vanessa, Hanzo Noémi, Horváth Róbert, Kele Zsombor, Kugyella Bernadett, Lakatos Klaudia, Niederkirchner Norbert, Ormai Laura, Palló Viktória, Pásztor Zsolt, Porkoláb Ferenc, Szalai Bianka, Varga Viktor

Heltai Gáspár Általános Iskola

Budapest, 1146 Padlizsán u. 11-13.

Puxler Ildikó Andrea, Simon Marianna

Avar Dávid, Bednarik Dávid, Berdó Levente, Besnyő Dániel, Bognár Laura, Gajdos Levente, Gellérthegyi Csilla, Horváth Éva, Karker Noémi, Kelemen Luca, Kovács Domonkos, Kubinecz Kira, Maczó Ádám, Máhr Péter, Molnár Fanni, Muzsik Bonifác, Opauszki Balázs, Pakay Szonja, Sőti Dániel, Szabó András, Szabó Béla, Szilveszter Barnabás

Hórvölgye Általános Iskola

Cserépfalu, 3413 Kossuth út 115.

Virág Tiborné, Szegedy Barnáné

Farmosi Róza, Farmosi Lilla, Tatár Gréta, Pintér Márta, Nemes Lilla

Jelképző Alapfokú Művészetoktatási Inétzmény

Eger, 3300 Sertekapu 38.

Törőcsikné Schmidt Andrea

Bíró Bettina, Boros Tímea, Csendes Zsófia, Káli Eszter, Khüne Klára, Khüne Kristóf, Khüne Noémi, Kraniczki Judit, Prokaj Eszter, Sipos Ferenc, Sipos Réka, Szabó Alexandra, Török Eszter, Törőcsik Bence

Nemzetiségi Alapfokú Művészeti Iskola

Etyek, 2091 Kossuth u. 1.

Lakatos Lilla

Mráz Fanni, Mráz Luca, Hesz Deborah, Péter Szabó Eszter, Soós Bernadett, Balázs Klára, Gasztarisz Athina, Nagy Botond, Nagy Lajos, Zana Blanka, Szabó Bence, Szakácsi Dávid, Soós Dorottya, Mészáros Dávid, Szabó Dávid, Szabó Levente, Kozmér Alexandra, Szedlár Mátyás, Szabó Lelle, Bogdán Orsolya, Muka Mónika, Kozmér Krisztina, Juhász M. Emőke, Németh Klaudia, Bodócs U. Ruby, Porubszky Alexandra, Balogh Réka

Németh Kálmán Általános Alapfokú Művészeti Iskola

Fót, 2151 Március 15. utca 40.

Kis Borbála, Varró Jánosné

Cseri Krisztina, Erdei Virág, Erdélyi Melinda, Farkas Krisztián, Gaál Gergő, Gecser Norbert, Géczi Dávid, Haszon Brigitta, Horváth Ádám, Iberhart Imr,e Kecskeméti Péter, Kovács Enikő, Mátyási Bence, Molnár Dávid, Németh Georgina, Pesti Patrik, Podámer Dániel, Sándor Angelo, Soltész Katalin, Takács Anikó, Takács Tímea, Tóth István, Turcsányi Attila, Túri Szilveszter

Návay Lajos Általános Iskola

Földeák, 6922 Zárda u. 18-20.

Tóthné Csáki Erzsébet

Bondár Bernadett, Csányi Dániel, Csontos Róbert, Demeter Levente, Gulyás Dávid, Hajnal Bence, Janicsek Renáta, Kereső Zsanett, Kiss Dániel, Kovács Viktor, Marjai István János, Németh Dávid, Neparáczki Nóra, Pető Ilona, Sándor Tímea, Szűcs Nikoletta, Vincze Alex

Arany János Általános Iskola

Gyöngyös, 3200 Jeruzsálem u. 1.

Szőllősi Jánosné, Vajóné Szabó Éva

Bernát Dávid, Csesznok Petronella, Gubicskó Regina, Hadi Martin, Hajsz Zsanett, Kovács Cintia, Kovács Viktória, Majoros Cintia, Medveczki Anett, Móczár Petra, Nagy Dávid, Nagy Máté, Nyuzó Zoltán, Oldal Cintia, Pásztor Brigitta, Petrik Dávid, Pocsai Márk, Rausch Róbert, Ripka Sándor, Szabó Richárd, Székely Lili, Tóth József, Tuza Gergő, Vágó Nóra

Csokonai Vitéz Mihály Általános Művelődési Központ

Keszthely, 8360 Fodor u. 43.

Vargáné Péter Edit, Dr. Kántor Béláné

Balogh Viktória, Kalocsa Nikolett, Vipler Kisanna, Varga Eszter, Szép Barbara, Salamon Krisztina, Sági Jenifer, Gécseg Enikő, Németh Veronika, Mile Sára, Pánger Diána

Hétszínvirág EGYMI

Marcali, 8700 Petőfi u. 36.

Tamasián Jánosné, Androsics Árpádné

Bogdán Brigitta, Bogdán Izabella, Bogdán Mátyás, Bogdán Olivér, Bogdán Richárd, Bognár Nikolett, Harmath Dániel, Horváth Ágnes, Kajdacsi Veronika, Németh Eszter, Palacskó Andrea, Sárközi László, Sárközi Mónika, Szántó Gyöngyi, Tinó Csaba

Dayka Gábor Általános Iskola

Méra, 3871Vasút u. 22.

Gáspárné Tóth Mária

Oláh Katrin, Bréda Gábor, Oravecz Dóra, Tarr Csilla, Lázi Szabina, Éliás Mónika, Oravecz Roland, Jakab Alexandra, Gallyas Miklós, Lukács Balázs, Fodor Anett, Pelles Gábor, Hornyák Mónika, Galajda Renáta, Fodor Roland, Hornyák Katalin, Novák Johanna, Zima Noémi

Móra Ferenc Általános Iskola

Mosonmagyaróvár, 9200 Dr. Gyárfás u. 5.

Gombosi Katalin

Kovács Karolina, Balázs Kristóf, Vass Júlia, Novák Petra, Vitos Norbert, Gál Viktória, Korcsmáros Klára, Csapó Ágnes, Kenese Dávid, Szenderák Júlia, Szűr Cintia, Kiss Dóra, Czina Miklós, Kelemen Áron, Kastler Dennis, Pál Gergely, Hogya Rebeka, Horváth Martin, Bordák Máté, Baróti Gábor, Vadász Kata, Kovács Dóra, Szakál Romána, Szombath Kitti, Bárdosi Lili, Kovács Bettina, Göncz Viola, Schnitzer Richárd

Dugovics Titusz Általános Iskola

Nagysimonyi , 9561 Arany János u. 7.

Buzás Jenőné, Buzás Jenő

Somogyi Ádám, Palkovits Boglárka, Kovács Adél, Farkas Eleonóra, Nagy Viktória, Simon Gergő, Bődi Gábor, Mecséri Zsolt, Bónicz Patrícia, Rádli Nóra, Nagy Nóra, Várkonyi Péter

Bárczi Gusztáv Általános Iskola

Nyíregyháza, Szarvas út 10-12

Temesvári Ildikó

Angyal Krisztina, Jóni Gergő, Kurucz Katalin, Laczkovics Tamás, Matisz János, Molnár Beáta, Nagy Szilvia, Naményi Szabolcs, Puluczkai Ferenc, Rácz Ágnes, Sipos Nikoletta, Sebestyén Erzsébet, Szikora Dávid, Valent Viktor, Lipták Eszter, Vinnai Márton

Patay István Általános Iskola

Nyírmada, Honvéd u. 36.

Pusztafia Györgyné, Kálmánné Balogh Ildikó

Balla István, Baráth Ágnes, Cseh Judit, Deák Dóra, Földi Adrienn, Högl Attila, Jakab Anett, Kiss Szabolcs, Kohonóczki Csaba, Kósa Brigitta, Plesa Béla, Simon János, Vám Adrienn, Zámbó Dávid, Hanyu István, Kiss Márk, Kiss Bernadett, Kolveg József, Mészáros Krisztina, Simon Szandra, Szőke Ákos, Szűcs Cintia, Tóth Ákos, Vass Renáta

Általános Iskola

Révfülöp, 8253 Iskola u. 5.

Borbélyné Dégi Katalin, Eitnerné Rózsa Ágnes

Antal Vanda, Dalmai Lilla, Egyed Nikoletta, Jári Eszter, Kiss Ágnes, Kiss Tamás, Kondor Lilla, Meleg Bettina, Molnár Lúcia, Molnár Nikoletta, Slemmer Balázs, Süle-Szentgróti Alexandra, Szász Martin, Székely Ádám, Székely Dávid, Szilágyi Alex, Takó Tünde, Zámbó Szilárd

TOT Sásdi Általános Iskolája

Sásd, 7370 Szent Imre út 29.

Kajdonné Dérczi Erika

Bayer Linda, Búzás Mónika, Hornyák Bettina, Orsós János, Pallós Renáta, Pozsgai Attila, Tóth Zoltán

Orczy István Általános Iskola

Szeged, 6791 Szent János tér 2-4.

Vajda Katalin

Berényi Dániel, Berényi Viktória, Jójárt Bence, Kolompár Alexandra, Lakatos Henrietta, Nagy Albertó, Nagy Friderika, Nagy Márk, Molnár Richárd, Simon Ádám, Szénási Borbála, Vass Nikoletta

Fekete László Általános Iskola

Szenna, 7477 Árpád út 1.

Wallingerné Kis Borbála

Balog Dániel, Bálint Dominika, Gueth Eszter, Harangozó Nikolett, Nagy Borbála, Nagy Eszter, Németh Anna, Orsós Antónia, Simon Patrik, Szélesi Máté, Tóth Mercédesz, Wallinger Ágnes

Koszta József Általános Iskola

Szentes, 6600 Köztársaság u. 4-6.

Siposné Vincze Andrea

Balogh Róbert, Bene Viktória, Bubori Márko, Bugya Ádám, Dandé Marcell, Drahota-Szabó Petra, Fűzi Balázs, Göbölyös Gilbert, Kalamusz Alex, Kaszanyi Péter, Kovácsi Bianka, Kozák József, Mészáros Máté, Nemes Beatrix, Olasz Tamás, Remzső Renáta, Szabó Marcell, Szentpéteri Róbert, Szin Bence, Tóbiás Alex, Tóth Fruzsina, Verebélyi Konrád, Vidovics Kata, Vincze Laura

"Együtt könnyebb" Közhasznú Egyesület

Tiszafüred, 5350 Kakukk út 14/a

Jeczó Istvánné

Kardos Gábor, Balogh Enikő, Nagy Sándor, Szallár Arnold, Barna István, Dobozi Albert, Kanalas György, Susányi Erzsébet, Berzétei Viktória, Jeczó István, Hajdu Tamás, Tóth Mária

Harmónia Különleges Lakásotthon

Tornanádaska, 3767 Kossuth u. 48.

Holló Éva, Horváth Imréné

Váradi Tímea, Váradi Attila, Váradi Zsolt, Balogh Julianna, Balogh Valéria, Balogh József, Balogh Zsolt, Takács Mónika, Horváth Nikolett, Horváth Norbert

Bálint Márton Általános Iskola

Törökbálint, 2045 Köztársaság tér 8.

Havasi Nóra, Dr. Németh Istvánné

Árvai Zsófia, Bálint Boglárka, Bányai Richárd, Bolyos Anna, Bíró Andrea, Beke Dániel, Dobrocsi Patrik, Duics László, Füri Alexandra, Horváth Alexandra, Hozsváth Erzsébet, Kaári Dóra, Kamu Edina, Kiss Ambrus, Kovács Bence, Medve Z. Dániel, Orsós Tibor, Szabó Katalin, Szilvási Ixion, Rózsa Noémi, Vágó Flóra, Vagyoczky Anita, Valkai Brigitta, Ványi Dávid, Wachowniak Kevin, Werner Norbert

Általános Iskola

Vámospércs, 4287

Fagyar Brigitta

Deák Mária, Fábián Barbara, Szabó Viktória, Maczó Szilvia, Balogh Regina, Boros Anita, Koszcelnik Éva, Rost Tibor, György Imre, Csúth Dávid

Villányi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat

Villány, 7773 Deák Ferenc u. 48.

Szokolovics Ivánné

Beregszászi Dia, Fehér Gyöngyvér, Harcos Hanna, Mayer Anita, Mufics Marina, Perge Anett, Regál Zsolt, Speigler Károly, Ritecz János, Végh Sándor, Szokolovics Kira, Weimert Éva

Petőfi Sándor Általános Iskla

Zalaszentbalázs, 8772 Kossuth u. 94.

Kobán Tünde

Balogh Péter, Bánfi Evelin, Bőhm Marianna, Dienes Márton, Dominkó Viktória, Doszpoth Viktória, Farkas Gergő, Györkös Csaba, Hepp Csaba, Holl Erika, Horváth Brigitta, Horváth Márk, Horváth Patrícia, Jakab Péter, Király Zsófia, Liebel Bence, Molnár Károly, Pap Alex, Pintér András, Sznopek Nikolett, Szökrény Krisztián, Takács Boglárka, Tihanyi Alexandra, Tóth Csilla

Reguly Antal Általános Iskola

Zirc, 8420 Rákóczi tér 2-5.

Pécsváradi Tímea

Cserepes Mátyás, Kőfalvi Maja, Antal Vivien, Tar Gábor Jonatán

Füzesabonyi Városi Könyvtár

Füzesabony, 3390 Rákóczi u. 52-54.

Antal Istvánné, Varga Béláné

Veres Balázs, Veres Máté, Kovács Gergő, Zelei Botond, Holló Márk, Bálint Viktor, Dömösi Ivett, Dömösi Szandra, Szabó Ákos, Szabó Petra, Tamasi Brigitta, Tamasi Klaudia, Vincze Martina, Vincze Milán, Hudák Bianka, Hudák Vivien